Už dlouho si říkáte:

Měl(a) bych cvičit?

 

Máte už dost bolavého a neforemného těla?

 

Už Vás nebaví ptát se: Kdy si konečně najdu čas zacvičit si?

 

Nevíte jak cvičit opravdu správně?

 

 

Správně a pravidelně můžete cvičit i doma

a já Vás cvičením pečlivě a detailně

provedu.

Taky jsem v minulosti válčila s bolavými zády, povoleným břichem a netušila jsem jak a kdy to změnit.

A když jsem se konečně pustila do cvičení, nevěděla jsem, která bije – cvičím správně, zapojují ty pravé svaly, proč mě bolí záda …?

Dnes už znám Pilates nejenom jako klient ale i jako kvalifikovaná instruktorka.

 

Pod mým pečlivým vedením si v pohodlí domova můžete kdykoliv zacvičit i Vy – pravidelně a správně.

Proč toto cvičení?

 • Cvičte z domova, kdy se Vám to hodí
  Cvičení vám nezabere mnoho času, ale lekce je koncipována tak, aby jste zapojili svaly celého těla, protáhli oblasti s tendenci ke zkracování a posílili svaly, které zvyknou být povolené.
 • Cvičte dle své pokročilosti a kondice
  Pokročilé variace, které uvádím spolu se začátečnickými verzemi cviků, Vám umožní dělat pokroky a časem zvyšovat náročnost lekce.
 • Cvičte správně
  Cvičením Vás detailně provedu a upozorním na nejčastější chyby, abyste cvičili opravdu správně.
 • Cvičte Pilates
  Pilates je propracovaný a komplexní systém vhodný téměř pro každého. Pěstuje krásné, štíhlé svaly, zlepšuje držení těla,svalstvo nejenom posiluje ale také protahuje. Patří k tzv. Body and Mind cvičením, které propojují mysl a tělo, takže si u cvičení pročistíte hlavu.
 • Cvičte on-line
  Můžete si být jistý, že ani na dovolené nepřijdete o svoji oblíbenou sestavu :-).

 Představte si, že si jednoduše, kdy se Vám to hodí, zapněte počítač a bez spěchu a v pohodlí domova si zacvičíte komplexní a vyváženou lekci – lekci Pilates.

Instruktorka Vás u toho bude detailně instruovat a upozorní na nejčastější chyby.

 

 

Tato lekce je koncipována jako Vaše denní (anebo týdenní :)) rutina. 

Je vyvážená, ale není zbytečně komplikovaná.

K lekci se můžete neustále vracet, cviky dopilovávat a přidávat na náročnosti anebo naopak - ubírat, jestli v ten den prostě nemáte náladu na extra zátěž :). 

Po cvičení Vám bude skvěle na těle i na duši.

Stejně tak skvělá je představa toho, jaký rozdíl pocítíte a uvidíte na svém těle!

To vše za 390 Kč.

K tomu ještě dva bonusy zdarma - čekají na Vás níže.

Možná teď váháte a máte obavy, PROTOŽE ...

 • Internet je plný cvičení a zdarma
  Ano, je to pravda. Internet je plný všeho možného. Kolikrát se ale jedná o věci z podivných zdrojů a pochybné kvality. Víte, kdo tu lekci natočil? Je to kvalifikovaný trenér? Co je to za člověka? Cvičí vůbec někde se skutečnými lidmi, anebo jenom točí videa? Chce, abyste cvičili opravdu správně, anebo jenom sbírá „kliky“? Podívejte se na můj web www.pilatesdoma.cz, jsem to opravdu JÁ! A ptejte se, co vás zajímá :-).
 • Zdá se to být hodně peněz
  390 Kč. Je nebo není málo za on-line lekci? Za běžnou skupinovou lekci zaplatíte obvykle kolem 100 Kč, délka lekce 50-60 minut. Na lekci se musíte nějak dostat, což taky může činit pár korun a cesta tam a zpátky Vás stojí čas, který byste mohli věnovat něčemu jinému. Tato lekce má přes 40 minut a můžete si ji pustit kdekoliv a kdykoliv. Bez cestování, bez dalších nákladů. Je Vám k dispozici neomezeně – garantuji minimálně 1 rok. Když si tuto lekci odcvičíte doma minimálně 6 krát, náklady na pořízení videa máte pokryté. Opravdu si nezacvičíte 6 lekcí? 🙂
 • Nejste v kondici, bojíte se, že cvičení nebudete zvládat
  V Pilates méně znamená více … raději méně opakování provedených správně, než soutěž v počtu kmitů na úkor bederní páteře… 🙂 Lekce je založena na začátečnických variantách cviků, nenuťte se do pokročilých verzí, ty můžete přidávat časem.
 • Zkušenosti s cvičením už máte. Bojíte se, že to bude nuda
  Doufám, že ne 🙂 . Ve videu jsou zařazeny také pokročilé varianty cviků, cvičte jenom ty. Když disponujete sílou, můžete se plně koncentrovat na kvalitu provedení a kontrolu pohybu. Provedení cviků můžete zpomalit – čím pomalejší, tím výživnější :-).
 • Máte obavy, že u cvičení nevydržíte
  Vaši vůli samozřejmě neovlivním. Ze své praxe ale vím, že právě nedostatek výdrže a pravidelnosti, jsou věci, které mají významný dopad na výsledky cvičení. Dlouho jsem přemýšlela co s tím a rozhodla se natočit pro Vás ještě jedno krátké motivační video – Jak cvičit pravidelně. Je to jeden z bonusů videa 40minutovka Pilates.
 • Prostě se Vám to nebude líbit
  I to je samozřejmě možné. 100% garance spokojenosti Vám nabízí vrácení peněz do 14 dnů od objednání videa v případě, že video nesplnilo to, co jste od něj čekali.

Bonusy, které s videem 40minutovka Pilates získáte:

Tabulka nejčastějších chyb

Tabulka je založená na chybách ve výchozích pozicích.

Projdete si v ní nejčastější chyby a poznačíte si je, abyste je v průběhu cvičení nezapomněli hlídat.

Video - 5 rad, jak cvičit opravdu pravidelně

Video vychází z mých zkušeností a zkušeností mých klientek. Pomůže Vám nastavit se na pravidelnost, bez které se efekty cvičení dostaví jen stěží… 

Video je ve slovenštině :-). 

Podívejte se, co o videu řekli ti, kteří už podle něho cvičili...

Skvělé video, krásně jsem si zacvičila. Pro začátečníky jako já perfektní. Nebylo nijak náročné, přitom jsem se skvěle protáhla a cítila, jak pracují svaly.

Marie Vavrochováwww.marie-vavrochova.cz

Video s pilates na doma, se mi opravdu moc líbí. Krásně je zde popsáno krok za krokem a přesná ukázka, jak to dělat. Líbí se mi, že mě Martina vede celým videem a přesně sděluje, jak na to. Jelikož mám problém se zády, tak ne všechny cviky jsem byla schopna udělat, ale jak sama na to upozorňuje, je potřeba, aby věděl člověk, kam může zajít. Toto video doporučuji všem, kteří nemají čas si zajít zacvičit nebo prostě raději si zacvičí doma. Celou dobu jsem si připadla, jako kdyby byla Martina se mnou a vedla mě.

Dáša Arnoštováwww.dagmararnostova.cz

Když jsem si video prohlédla, byla jsem zklamaná, že jsem tam neobjevila svoje oblíbené cviky na zadek a stehna, které jsem tak nějak podvědomě očekávala. Po odcvičení musím říct, že na mé oblíbené partie také došlo, i když byly posíleny v jiných cvicích. Líbilo se mi, jak Martina vše podrobně vysvětlovala. Hodně mi to pomáhalo uvědomit si své tělo a srovnat se - uvolnit nebo naopak zpevnit tam, kde bylo potřeba. Také musím zmínit, že zvolená hudba a její příjemný hlas působily velmi relaxačně.

Eva Němcováwww.krouzime.cz

Video od Martiny jsem shlédla jako "odborný dohled". Jsem také cvičitelka Pilates. Lekce od Martiny vás rozhodně nezklame! Co se mi na lekci od Martiny líbí? 1. Martina a její úsměv. 2. Její líbezný a uklidňující hlas. 3. Pohodová hudba, která neruší. 4. Perfektně sestavená lekce pro začátečníky. Která teče jako voda. 5. Vysvětlování jednotlivých pozic, které mne neruší. 6. Plynulost - lekce teče jako voda a vy jste jako lodička na VLNĚ PILATES. Těším se na její další lekci 🙂

Jana Ohankováwww.janaohankova.cz

 Objednejte si video 40minutovka Pilates teď!

 

 Tělo máme jenom jedno, pečujme o něj pravidelným cvičením!

 

Raději udělejte pro své zdraví něco, než nic.

Raději teď, než někdy …Nečekejte a Vaše tělo Vám to oplatí :-). 

 

Tohle video stojí 390 Kč.  Objednejte si ho teď hned a za pár minut už můžete doma cvičit