Zacvičte si hned teď! 

Video 6 Pilates cviků na podložce, které Vám protáhnou záda a zaposilují břicho:

 

  • do detailu popíše jednotlivé pozice,
  • nabídne cviky k posílení centra těla a
  • upozorní na nejčastější chyby tak, aby jste cvičili OPRAVDU SPRÁVNĚ. 

VIDEO NAJDETE ZDE!

Video je pěkné! Máš velice příjemný hlas. Popravdě už jsem dlouho necvičila, tak mi daly cviky zabrat, ale bylo to příjemné 😉 Takže moc díky! 🙂

Darina Šindelářováhttp://darinasindelarova.cz/

Martinka, mne sa tvoje cvičenia páčia lebo sú veľmi relaxačné. Keď je niekto unavený po celodennom strese, po cvičení sa bude cítiť uvolnene a slobodne. Doteraz som cvičila Pilates veľmi dynamicky - poďme a poďme čím rýchlejšie a nerobilo mi to dobre. V dnešnom uponáhľanom svete sa podľa mňa tvoje cvičenie zíde každému.

Alžbeta Dodik

Velmi oceňuji, že v průběhu celého cvičení Martina vysvětluje, co mám zpevnit a co naopak uvolnit. Sama bych si tolik věcí asi neohlídala a cviky bych nejspíš prováděla špatně. Takhle se nemusím bát, protože vím, že je o mne skvěle postaráno a stačí jen následovat její vedení. Příjemná hudba působící relaxačně je příjemným bonusem.

Eva Němcováwww.krouzime.cz

Dnes jsem si zacvičila 6 cviků na podložce. Po dlouhé době opět pilates. Takže jsem byla opravdu ráda za podrobné vedení od Martiny, jak mám cviky provádět a na co si dávat pozor. Po cvičení jsem se cítila bezvadně. Rozhodla jsem se, že ho zařadím do mé každodennosti. Všem doporučuji, jednoduché , krátké a účinné!

Martina StecherováHlasový poradce, www.has.martinastecherova.com

Toto video a další videa zdarma najdete taky na Youtube. 

Youtube kanál - Martina Bosáková